| JuSt222 a întrebat:

Salut am si eu o intrebare.Si cand am ejaculat am facut-o afara in prezervativ. Prezervativul nu a fost rupt sau spart. Dupa care am vazut o albeata ca si cum ar fi sperma la ea in vagin era foarte multa. Este de la ea nu? Am verificat prezervativul cu apa si nu curgea era intact.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma mir ca nu poti avea incredere intr-un raspuns corect si revii cu aceeasi intrebare. Femeia in vagin are niste glande care in momentul excitatiei provocatede sex produc o secretie vaginala asemanatoare spermei barbatesti.

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Este de la ea, un fel de lubrifiant natural, produs la excitare, care amoortizeaza durerea si usureaza penetrarea. Nu te speria. Bafta! happy

| Sfatosul2012 a răspuns:

Frate nu stiu ce vrei sa mai afli. daca vrei sa nu mai fii asa paranoia faceti va niste test de sarcina.

| Rotciv92 a răspuns:

Daca stii sigur ca prezervativul nu a fost spart atunci e de la secretiile produse de vaginul partenerei happy