| D3nis a întrebat:

Am si eu o problema cu prietena mea,nu crede ca o iubesc si a zis ca sa-i demonstrez treaba asta :/ ma gandeam ca fac un grafitty pe un perete cu "Te Iubesc!". E o idee buna? Aveti si voi ceva idei ce as putea face, ca is in pana de inspiratie?

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ideea ta este buna, dar poate fi una foarte buna daca reusesti sa faci acest lucru pe usa apartamentului ei.

| D3nis explică (pentru neutrino):

Un graffity pe usa apartamentului ei? Gandesti inainte sa scrii?! /straight face

| VerdeLila a răspuns (pentru D3nis):

Cred ca a glumit cu tine laughing
Este o idee bune, dar are si parti negative...sa nu te prinda comunitarii si ca va ramane pe perete mult timp, chiar daca tu vei mai fi cu ea sau nu.
Fii romantic cu ea, nu da gres niciodata!

| pStefaN a răspuns (pentru D3nis):

Lipeşti ceva pe uşă ca după ce vede sa îl poţi dezlipi

| Oana92 a răspuns:

Slava cerului ca exista filme cu scene romantice...

| Seepty a răspuns:

Eu as zice sa o scoti la o cina romantica intr-un restaurant sau o plimbare noapte prin parc.

| stark47 a răspuns:

Dragostea din cate stiu eu nu poate fi desenta, daruita, sculptata
o dovada de dragoste cu toate ca e o metafora e simplu fapt in ai fi alaturi.insa daca partenera prefera dovezi materiale in acest sens, cred ca deraiati de pe cale.
incearca sa o faci sa se simta importanta.
ideea ta nu e rea, o mica glumita de genu e mereu binevenita

| teo77 a răspuns:

E o idee buna,
daca vrei sa ajungi la parnaie

| Andr33yy a răspuns:

Spune-i de cate ori e nevoie pentru a intelege asta. Spune-i dimineata cand se trezeste, seara cand se duce sa doarma, cand va intalniti, si cel mai important: cand nu se asteapta sa ii spui. si inca ceva important, fi sincer si nu iti fie rusine sa ii spui ca e frumoasa, draguta etc...
nu iti trebuie restaurant, pentru fete cel mai mare efect il au cuvintele