| Alex_10000 a întrebat:

Am si eu o problema, prietenei i-a intarziat ciclul 2 zile de la data cand trebuia sa ii vina. Cand am facut-o ultima data am folosit prezervativul, nu s-a rupt si nici nu a avut loc vreo scurgere pe langa ca am fost atent la cea ce am facut, sunt sigur de asta. deci in concluzie nu inteleg ce se intampla ca racita nu e, stresata nu. Astept raspunsuri. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Camiii_8342 a răspuns:

Este ceva foarte normal sa intarzie ciclul cateva zile, daca nu va simtiti comod si va bat gandurile cumpara'i un test de sarcina si va potoliti gandurile nasoale:*

9 răspunsuri:
| Zumbalaarebeca a răspuns:

2 zile nu este un capat de tara 2 saptamani atunci poti sa iti pui intrebari nu dupa 2 zilewinking

| membrugirl2010 a răspuns:

Mai vezi ca nu stii sa minti in primul rand...
Daca nu s-a rupt nu ai cum sa fii insarcinata.

| membrugirl2010 a răspuns:

Pai ce legatura are intarzierea ciclului prietenei tale si posibilitatea ta dupa a ei de a ramane insarcinatawinking!

| membrugirl2010 a răspuns:

Am intelesbig grin.

| Scarlettt a răspuns:

Pai...nu te strsa ca nu ai last o gavida trebuie sa ii vina ca stiu ca si la alte colege de ale mele mi a intarziat 5 zile laughing nu te strsahee hee degeaba
Fundabig grin

| Alex_10000 explică:

Treaba e ca eu am fost primul si de aia imi fac atatea griji, ca nu stiu treaba cu ciclul ei ...de cand am facut-o cu ea mereu i-a venit sa zicem regulat, adica cu o zi mai devreme sau mai tarziu... dar acum sunt 2 zile si de aia m-am ingrijorat

| Alex_10000 explică:

Ba nu... i-a venit pe 14 odata, pe urma 15, 16... 17 de doua ori. oricum e nasol ca stau stresat acum si am destule pe cap.

| Alex_10000 explică:

Membrugirl2010...cu ce am mintit?

| Alex_10000 explică:

Pai acu o luna ii venea normal intelegi. Si acum nu ia mai venit ca atunci. Si eu sunt sigur pe mine de ce am facut, adica am fost atent cu prezervativu', nu rupt, nu nimic, si nici vreo scurgere pe langa el. Si am zis ca nu ar avea cum sa fie insarcinata daca eu mi-am luat toate masurile de precautie. Dar vad aici ca ciclul poate sa intarzie deci m-am lamurit un pic. N-am mintit nimic, ce rost ar avea sa intru pe site si sa vorbesc balarii si minciuni.