| Utilizator2001901 a întrebat:

Am o problema.
Prietenei mele trebuia sa ii vina ciclul și cu doua zile in urma m-am jucat cu clitorisul și când a venit data sa ii vina ciclul nu i-a venit și i-a întârziat încă o sapt și nu înțeleg ce se intampla.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" m-am jucat cu clitorisul...ciclul nu i-a venit...nu înțeleg ce se intampla"

tu ori nu ne spui totul ori nu știi cum "merg" lucrurile p_acolo!

| dullcat a răspuns:

Buna.Daca nu intelegi ce se intampla de ce va jucati asa de-a activitatile sexuale? Ce nu intelegi mai exact? Sunt o groaza de cauze pentru care poate intarzia menstruatia, iar daca nu ati facut sex, sarcina nu e una din ele.

| Utilizator2001901 explică (pentru dullcat):

Pai a fost un moment mai amoros între noi in care eu mai mult am frecat o pe ea pe clitoris asta s-a întâmplat.cu doua zile înainte sa ii vina si in ziua precedenta când trebuia sa ii vina nu ia mai venit, si nici in următoarele zile…

| MarcelCianu a răspuns:

Nu te mai juca cu clitorisul. E periculos.