| AGuyOnTheInternet a întrebat:

Salut,as avea nevoie de ajutor in legatura cu o problema.
Nu pot ejacula cand fac sex... daca ma masturbez termin intr-un minut sau 2.
Atunci cand fac sex(cu prezervativ evident) nu pot sa termin...parca nici acelasi lucru ca atunci cand ma masturbez nu il mai simt. Ultima data cand am facut sex am facut 40-45 de minute si nu am putut termina. Dupa cateva ore m-am masturbat (neprotejat si am terminat)

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poate esti norocos si e prea stramt prezervativullaughing vezi daca nu au mai mari/comode.

| AGuyOnTheInternet explică (pentru Wr3nch):

Eh..as fi vrut sa pot sa spun asta?
Desi ma indoiesc?

| AGuyOnTheInternet explică (pentru AGuyOnTheInternet):

Scuze pentru "?" Aparent nu merge sa pui emojiuri dupa tel happy

| Wr3nch a răspuns (pentru AGuyOnTheInternet):

Sincer si eu pateam la fel pe vremea cand foloseam, O varianta ar fi ca prietena sa ia anticonceptionale si sa faceti fara.

| HadesSs a răspuns:

Ai nevoie de implicare din partea prietenei, daca ea sta ca o papusa e clar ca nu te excita de ajuns. Preludiul mai intens de asemenea e important