| Kratos907664 a întrebat:

Salut, as avea o intrebare in legatura cu ejacularea precoce. Imediat dupa penetrare la mai putin de un minut mi-am dat drumul dar dupa aprox 20 de min (practic runda a doua) mi-am dat drumul in 15 minute. Pe langa asta cu doua zile inainte mi-am dat drumul la fel de repede in mai putin de un minut dar diferenta este ca nu am mai apucat a doua partida.

Acum intrebarea este urmatoarea: am sau nu ejaculare precoce?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai

| corbulalbrosu a răspuns:

Ejacularea foarte rapida care se produce in cazul intretinerii primei runde/reprize se datoreaza starii de excitatie extrema (starea de surescitare), care este caracteristica baietilor a caror fire este mai emotiva si de asemenea in cazul celor care intretin sex destul de rar si/sau cei care au putina activitate sexuala si inca nu au reusit sa acumuleze suficienta experienta sexuala, Ejacularea precoce reprezinta o ''boala'' fiind de fapt o disfunctie sexuala si in cazul celor care sufera de asa ceva ejacularea se produce foarte rapid in toate cazurile, indiferent de al catelea act sexual consumat ar fi vorba. Ca atare NU esi afectat de ejacularea precoce. Sanatate!

| Donsavas a răspuns:

Vizitează un psihiatru. Ai ejaculare precoce iar antidepresivele o pot întârzia.