| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as vrea sa spun si eu povestea mea. Am 15 ani, nu m-am intilnit pina acum cu nimeni, iesheam asa dar niciodata serios, acum o saptamana, am iesit cu un baiat care intr-adevar mi-a placut, am iesit de 2 ori, si totul era bine, ducea la asta ca ne vom intilni deacum serios, vom fi impreuna, intr-o zi el m-a chemat sa ies, da eu am spus ca voi fi cu o prietena, sh el a iesit cu prietenii lui, stateam pe scaun, s-a apropiat el si ma salutat, si ma intreaba dar ce nici nu te scoli de pe scaun? dar eu i-am spus ca nu vreau sa ma scol, el a mai stat un pic, si a vazut ca eu nimic nu fac., s-a intors si s-a dus... nu imi raspundea deja la mesaje, pina la urma mi-a spus ca nu iarta asa ceva, si ca sa raminem doar prieteni((, a trecut o saptamana de atunci, si ieri l-am vazut ca era cu alta, se sarutau, erau fericiti(((((( ce sa fac? imi place foarte mult de el,

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Iti place foarte mult de el? Si asa ii arati? ...preferand sa iesi cu o prietena in loc sa fii cu el si practic ignorandu-l atunci cand a venit sa te salute? Si acum te intrebi de ce te-a ignorat si si-a gasit pe alta? Pai ce voiai sa faca, sa planga dupa curu' tau, mai ales ca e evident ca avea si alte optiuni? Trebuie sa recunosti ca te-ai purtat urat si tu esti cea care l-a indepartat.

| Ofiintă a răspuns:

Buna,
Pai daca asa usor te-a inlocuit, nu trebui sa te mai intereseze, mai sunt baieti oricum!

| 7639781254 a răspuns:

Wtf! S-a despartit de tine pentru ca nu te-ai ridicat de pe scaun? Daca nu voia sa fie cu tine putea macar sa gaseasca un motiv mai plauzibil! Ce baiat natarau! Bucura-te ca nu esti cu el!

| AlexSmile a răspuns:

Inseamna ca nu i-a placut de tine.Asta a fost doar un motiv ca sa nu il mai bagi in seama, ca sa fie cu alta.Sorry...

| iamalaletniaiadoci a răspuns:

Eeeiihh nu-i nimic complicat aici
trimite-l acolo undi no mai fost trimis de nimeni
nu cinstit asa baieti trebuie de **** cu lingurita
nu te merita el pe tine nu te intrista skumpo o sa-ti treaca si tie curid numai tu sa vrei nu te merita el va avea grija de tine altul totul va fi ok, vei vedea
pa