| DoarEuu a întrebat:

`salut! azi eram in parc cu 3 prieteni dintre care unul iubitul meubatting eyelashes. Jucam adev sau prov si a fost provocat sa ma sarutebatting eyelashes. tremuram toata, mi sau inmuiat picioarele, imi era foarte frica si am incremenit am inchis ochii si am zis fie ce'o fi straight face m-a sarutat (foarte scurt) pentru ca eram incremenita nu stiam pe ce lume >suntthinking--primul sarut:. Am fost foarte dezamagita de mine si tot drumul spre casa ma gandeam cat de toanta pot sa fiu si de ce nu am continuat sarutulsad. Mi-e frica de urmatorul sad. La voi cum a fost? vreau incurajari si sfaturipuppy dog eyes.Mersi

3 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Trebuie sa te lasi purtata de val. Hohoho stai linistita eu am stat cu el 2 saptamani pana sa ne sarutamlaughing eram amandoi timizi, si fiecare asteptam sa facem primul pas. Pana la urma o prietena ne-a ajutat si m-a triis la el, statea pe o scara si mi-a spus ca tine la mine s-a apropiat si deja am stiut ce e de facut. Este normal sa iti fie teama este doar un sarut! C`mon. as fi vrut si eu sa-mi spun asa atunci, dar haide incerc sa te incurajez, spune-i ca este primul sarut la tine, sa nu se supere. Incearca sa iti alungi toate emotile, toata frica, din tine. Doar asa vei trece peste acest prag, doar la inceput este mai greu, insa dupa yummi yummie tongue

| DoarEuu explică (pentru lolly):

Mersi mult>:d

| Inuutsa a răspuns:

Prinde curaj. Trenul iubirii trece o data in viata, nu e cazul la noi dar. eu iti spun ca dpa primul sarut na-i sa poti sa te stapanesti.de emotii desigur blushing. Succes si ai incredere in tine :*