| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti si fete,voi cand ati inceput sa faceti dragoste in relatia voastra?, si cum s-a abordat subiectul asta?, eu sunt cam nedumerit despre dragoste in relatia mea...sunt impreuna cu o fata de 9 luni,si inca n am facut dragoste inca,ea e virgina,poate ca asta o influenteaza,ne iubim mult frate, sunt dornic de chestia asta, nu m-am gandit pana acum 1 luna.,am dormit impreuna dar niciodata n am ajuns la pasul asta, nici eu n am indraznit pentru ca imi e frica ca poate stric relatia dintre noi ***, nu stiu ce sa fac

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cere=o de nevastă, se va prinde că vrei și sex.Noi am făcut sex după căsătorie.

| Sofer a răspuns:

Va sărutați atingeți și apoi va dezbrăcați și începi sa ii mangai piersică și apoi o bagi.

| Xpressurself a răspuns:

Sa lasi frica la o parte si sa-i spui ca o vrei.

Petting aţi făcut măcar? Dacă da, faceţi exact acelaşi lucru doar că treceţi la pasul următor. Dacă nu, aia nu e "relaţie". Dacă sunteţi oameni maturi aveţi dorinţe sexuale şi există o atracţie reciprocă între voi din punctul ăsta de vedere. Acum depinde şi de maturitatea voastră.

| Pantagruel a răspuns:

Esti unul din aia care sta cu una 1 an, nu o fte, se desparte de ea si e ftuta de altul in maxim 1 luna. Bravo! Oficial esti gay.

| tup3u a răspuns:

Fii bărbat și deschide subiectul sau sparge gheața până nu o sparge altul

| denisaromina25 a răspuns:

Îți recomand să citești carte "un libertin seducător " și să fii exact ca Tristan. Așa își va da seama ce vrei. Sau, asta e părerea.mea..nu îți spun sa o faci dar mna. apropo, dacă te prinde cartea, sa le citești pe toate din acea serie ( 4)

| abcdefg100 a răspuns:

Sinceritatea este cheie pentru o relatie stabila. Spune-i ce simti. Vino cu ideea si vezi cum reactioneaza si ce raspuns iti da. Daca e un nu, sau e nesigura, nu insista! Nu bate apropouri care pot fi sau nu intelese, sau prin care un raspuns concret poate fi usor evitat, este o pierdere de timp. Fii real, fii sincer. Spune-i ca iti doresti cu adevarat sa faci asta cu ea pentru ca o iubesti foarte mult (in caz ca esti pe bune si chiar tii la ea pe cat zici, altfel nu sustin un fu*kboy). Ori este pregatita, ori nu. Revino cu intrebarea ocazional (nu e matematica exacta, dar sa zicem odata pe luna). Si din punctul asta vezi ce se intampla!