| Licyluc a întrebat:

Salut, ce fac cand ma excit prea repede si prea sensibil e penisul si ejaculez in 2 minute? Rhino gel ar Ajuta Aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| Adolf8 a răspuns:

Nu cred că ajută, ar fi bine să mergi la medicul de familie. La farmacie există mai multe soluții pentru această problemă, depinde la cine vrei sa mergi cu problema ta. Multă sănătate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eviti sa te mai masturbezi atat de des, ca sa poti sa revii la starea normala si sa nu ajungi la "ejaculari precoce', care iti pot distruge viata sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexul constant cu aceeași partenera ajuta, mai exact experienta.