| anonim_4396 a întrebat:

Salut! Credeti ca in ziua de azi baietii mai pun importanta daca o fata este virgina sau nu?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Unii da, altii nu.

| Dav7id a răspuns:

Ala care pune e visator.

| BRG a răspuns:

Este important ca o fată să fie virgină

| Ecea a răspuns:

Eu personal nu am avut nici o legatura cu o fata vrgina si nici nu o sa am vre-odata.
Daca persoana respectiva tine la virginitate,este dreptul ei,dar eu nu vreau sa am eu de suferit pe plan sentimental din cauza asta.

Mie prea putin imi pasa daca este virgina sau nu, am o amica, desi are 24 de ani inca este virgina si prea putin ma intereseaza, nu o privesc altfel.Deasemenea am o alta amica bisexuala de 28 de ani care are o viata sexuala foarte activa si nici pe ea nu o privesc altfel.

In schimb eu nu mi-as complica viata cu o femeie virgina, pentru ca asta ar insemna sa o invat eu ceea ce ea ar fi trebuit sa stie de cand a intrat intr-o relatie.

| alexandru1991 a răspuns:

Acum depinde de baiat, dar uneori e un plus ca o fata sa mai fie si la locul ei ca peste tot gasesti pitipoance care sunt de actualitate. Totusi sa gasesti pe una care inca e virgina e o raritate si asta le face uneori mai speciale. La mine o fata sa fie virgina are un mare PLUS.

| Dearscorpion a răspuns:

Este si asta important dar totusi calitatile si atitudinea sunt pe primul loc.

| MasK2 a răspuns:

Si tu crezi ca ea iti spune prima data cui ia?

| IoanaMra a răspuns:

Desigur ca pun pret! Din moment ce fata arata bine si nu da nimic, ei se racesc pana cand nu mai vorbesc! Sau am intalnit eu doar baieti de genu, pe care daca ii refuzam nu mai erau ca inainte si ne desparteam! Eu spun ca e mai bine sa ramai mai multa vreme virgina, doar pentru simplu fapt ca astfel te respecti pe tine ca om, parerea mea! Have fun!