| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama de o fata daca si-a inceput viata sexuala?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are un ecuson pe care scrie de cate ori si cati au trecut prin ea. stii tu ca la reviziile la masina.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Înaintea actului sexual, în timpul preludiului ( eventual când îi faci sex oral ) poţi VEDEA dacă himenul este intact sau nu!

Dacă este "intact", atunci e virgină, dacă nu e clar că şi-a început deja viaţa sexuală...

Dacă nu şti cum trebuie să arate membrana himenală, dai o căutare pe Google şi setezi "imagini" - obţi "poze" cu himenul...

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Daca te referi la sex, atunci cand o faci pentru prima oara cu o virgina, la inceput intalnesti un mic ''obstacol'' si anume o pielita subtire, pe care daca o impingi putin se rupe. Aceea e asa-numita ''virginitate''. Daca nu te refereai la sex, dupa fata unei tipe nu ai de unde sa stii daca ea e virgina sau nu.

| Macioi a răspuns:

Daca esti destept iti dai singur seama dupa gesturile care le face
sau pur si simplu intreab-o daca ai curaj

| dellyt a răspuns (pentru Macioi):

O intreb da tu crezi ca va spune nu spune ca se injoseste