| nucaraata a întrebat:

Cum isi da seama o mama ca fata ei si-a inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Se schimba atitudinea, devine mai independenta, mai indrazneata, un pic mai sigura pe ea, etc.

Si asta in timp relativ scurt.

Iar ca parinte, simti acest lucru. Nu ca si-a inceput viata sexuala, ci ca ceva este schimbat.

Si cand incepi sa iti pui intrebari, e doar chestie de timp pana ajungi la ideea aia.

Nu uita ca si mama ta a fost fata inainte. Doar ca trecerea timpului a facut-o mai inteleapta. Ea a trecut si stie cum este. Tu inca nu. Avantaj mama ta.

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prin comportamentul fetei!
Pa, pa.

| Anndddra a răspuns:

Nu are cum, doar daca te duce la medic

suntserios
| suntserios a răspuns:

O duce la un control ginecologic

| mihai69 a răspuns:

Nu-și dă seama. Io am aflat înaintea mă-si când fie-mea n-a mai fost fecioară... (nu vă spun cum! tongue )

| lpavel a răspuns:

NU poate sa-si dea seama, doar daca o urmareste si o prinde... laughing))

| Fernando9Torres a răspuns:

Are puteri paranormale, doar e mama ta!

| NameHarris a răspuns:

Nu are cum! Doar daca te dai de gol tu singura sau te duce la un controlhappy

| Zabbyel a răspuns:

Dupa mers(e mai intepat) fundu il misca diferit love strucklove strucklove struck

| SasNetRomania a răspuns (pentru Zabbyel):

Taci ma virginele, nu are leg, mai invata nu mai citi toti cocalarii de pe forumuri.
doar la control isi da seama, asta daca mergi cu ea.

| Zabbyel a răspuns (pentru SasNetRomania):

Dinmers iti zic: La
r
e
v
e
d
e
r
EEEEE, n-am timp de contra-dictorii.Multumesc de intelegere.
Pe final iti zic(din mers) ai privirea incrutisata(esti pierdere de timp) sad

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Isi schimba comportamentul.
Devine putin mai obraznica si mai petarda.
Unele dintre ele, nu toate.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Pai,ori da in cafea, ori da in boabe de fasole, ori in carti... Diferite metode sa te prinda.Ai grija!

| FurrChaPuk a răspuns:

Pai in primul si in primul rand incetezi sa arati ceva de genul cand iesi afara http://bit.ly/1wWEEny si incepe sa-ti miroase pasarica a trandafiri (de la pdp)