| swf a întrebat:

Cum vi se pare filmul "Watchmen" din 2009? Mi l-as descarca, astept pareri FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ana213 a răspuns:

E super tare, mai ales dacă eşti amator de sf-uri. Mie cel puţin mi-a plăcut foarte mult... un film de calitate.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Descarca-l,vei fi impresionat.Este exceptional!

| baiatulxboyx a răspuns:

Creepy movie. Cam ciudat filmul, e interesant totusi. Ceva mai iesit din comun. Incearca-l, dar nu stiu cat de mult o sa-l intelegi.

| nurckye a răspuns:

Este foarte interesant si sub apreciat. Are aceesi poveste ca si comic book-ul din anii '80 cu acelasi nume.