| NuclearAssault a întrebat:

Ce parere aveti de filmul Fight Club? Mie unul mi se pare genial. Astept pareri happy

Răspuns Câştigător
| Leocerba a răspuns:

Regula clara din Fight Club este sa nu vorbesti despre Fight Club!
Nu stii?
Dar o parere am: e fain rau pentru ca are scene puternice, dialoguri impecabile(de vina o fi insusi Palahniuk),pentru ca regizorul stie sa se tina de treaba si actorii sunt foarte buni.
E genul de film pe care il poti vedea de mai multe ori si ii tot descoperi detalii,semnificatii,care continua sa te tina in priza si sa iti dea idei si e fain pentru ca reuseste sa fie,pe alocuri, mai bun decat cartea, dom`le.
http://www.youtube.com/watch?v=esskV9WZAdE&feature=watch_response

1 răspuns:
| Alex_2466 a răspuns:

Eu inca nu l-am privit da daca e si Brad Pitt de acum pot sa zic ca e un film exceptional happy