| malishka93 a întrebat:

Daca acum o luna eram sigura ca imi iubesc foarte tare prietenul acum nu mai sunt sigura de aceasta! poate sa fie din cauza ca ne certam prea mult in ultimul timp si nu mai avem incredere? sau chiar nu mai simt ce simteam? suntem impreuna de 1 an jumate si la moment sunt plecata din tara! mii dor de el, dar sunt confuza! sigur e din cauza certurilor dar totusi cam incep sa ma satur de situatia asta! Voi ati avut asa stare?

2 răspunsuri:
| miha_8711 a răspuns:

Eu cred ca foarte multi au asa ceva.Problema consta ca nul iubeai,il simpatizai, intr-un an jumate te-ai invatat cu el, doar tineai la el.

| CryssuLovesYou a răspuns:

Da stiu sentimentul, eu m-am despartit de el pentru ca aveam banuieli ca are pe alta dar dupa am regretat pentru ca am realizat ca inca mai simteam ceva pentru el, insa daca simti ca totul e rece sa nu mai esti sigura pe sentimentele tale vorbeste cu el si clarificati toata situatia