| malishka93 a întrebat:

Sunt confuza am nevoie de niste sfaturi. Daca acum o luna eram sigura ca imi iubesc foarte tare prietenul acum nu mai sunt sigura de aceasta! poate sa fie din cauza ca ne certam prea mult in ultimul timp si nu mai avem incredere? sau chiar nu mai simt ce simteam? suntem impreuna de 1 an jumate si la moment sunt plecata din tara! mii dor de el, dar sunt confuza,, sigur e din cauza certurilor sau poate o trecut iubirea...nu stiu nici eu

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Cd spui cuvantul iubesc pe cineva este pe viata nu pentru 1 an sau 2 Mai intreaba-te odata - chiar l-ai iubit?

Răspuns utilizator avertizat
| smaranditza a răspuns:

Iubirea nu trece cu una cu doua! certurile de unde vin? sigur e ca trebuie rapid gasita cauza si apoi solutia!

| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai pana la urma unii se plictisesc de altii si gasesc orice motiv de cearta mai ales baietii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eva draga, in timp iubirea se otraveste daca n-o pazesesti apoi as putea sa ma gandesc daca nu esti slaba de inger.
Uneori certurile fie ele si rare otravesc dragostea dintre doi ori mai multi oameni, apoi daca sunteti departe ar putea fi si o incercare pentru amandoi.
Ma gandesc daca nu cumva nu ai vrea sa recunsoti macar pentru tine faptul ca este posibil sa-l fi inselat, de unde si rezultatul ca vrei altceva, primesti iubirea mult dorita, afectiunea etc de la altcineva, este posibil?