| malishka93 a întrebat:

Daca acum o luna eram sigura ca imi iubesc foarte tare prietenul acum nu mai sunt sigura de aceasta! poate sa fie din cauza ca ne certam prea mult in ultimul timp si nu mai avem incredere? sau chiar nu mai simt ce simteam? suntem impreuna de 1 an jumate si la moment sunt plecata din tara! mii dor de el, dar sunt confuza,, sigur e din cauza certurilor...

3 răspunsuri:
| niknip a răspuns:

Incercati sa colaborati, sa va intelegeti.sa nu mai ajungeti la certuri;
incearca sa iti pastrezi calmul si sa ii vb intr-un mod frumos. vorba dulce mult aduce;
daca simti ca ti la el.asa e, nu lasa ca supararea sa iti inabuse sentimentele

| Ralucaaaaaaa a răspuns:

Sunt stari normale, nu pot fi toate frumoase. Dar eu zic sa nu renunti, e posibil sa-ti para rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din cauza ca voi legati asa zise prietenii sau combinatii, nu fiindca simtiti ceva unul pentru celalalt ci fiindca toata lumea face asa.aceste relatii sant interesate de sex,experimentare, vrajeala, dar nu au nimc in comun cu dragostea iubirea sinceritatea si devotamentul.sant niste incercari de a copia, niste abureli.