| yoyudj45 a întrebat:

Salut daca o fata incearca sa m-a faca gelos cu un alt baiat si se tot ascunde de mine inseamna ca?

Răspuns Câştigător
| TitiDrLove a răspuns:

Inseamna ca esti atat de obsedat de ea incat ti se pare ca face intentionat asta.

5 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

Inseamna ca te place, sau ca nu vrea sa aiba nimic cu tine, asa ca incearca sa te evitewinking.
Una din 2. laughing

| GeosBIOS a răspuns:

Inseamna ca indiferent ce-o fin in capul ei e mai bine sa-ti vezi de treaba. Da-i si tu o lectie de viata si las-o cu ala. Oricum, cel putin dupa principille mele de viata, nu este prea bine sa-ti faci in carca cu o fata care cum nu-i convine ceva, sau daca vrea chipurile sa fiti iarasi impreuna, se arunca-n bratele altuia. Este un lucru nedemn si lipsit de logica sau sens.

| yumary a răspuns:

Inseamna ca te place.happy
Incearca sa vorbesti cu ea si sigur vveti lamuri problema!happy
Baftahappy

| pipluup a răspuns:

Probabil te place.big grin funda?

| yoyudj45 explică (pentru pipluup):

Da nu imi arata asta sad