| costi900 a întrebat:

Salut,de la un timp prietena mea nu mai scoate sunete in timpul actului sexual, oare de ce? La inceput era altfel, tot mai scoatea dar acum nu mai scoate deloc, ce sa inteleg? EU ma simt foarte prost deoarece tot timpul am impresia ca nu e satisfacuta si nu ii place cu toate ca nu ma refuza niciodata.

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Am citit despre un studiu de ce femeile scot ...sunete! in timpul actului sexual. Cand scot acele sunete se arata in studiu ca in acele momente nu simteau placere!- iar cand nu scot sunete atunci le place! sunt multumite.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate s-a plictisit sa se mai prefaca!

| Freya1 a răspuns:

Pai si de ce nu o intrebi pe ea?

| alina2k18 a răspuns:

Pai asta e dovada ca le facea la mistowinking laughing) welcome aboardwinking
Poate nici n-o mai satisfaci sau sexu a devenit boring, monoton... acelasi loc, acelasi pat + most important ACEEASI P -- A laughing

| Necunoscut112 a răspuns:

Cât de mică o ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fã-i preludiu la gât, atinge si linge sânii, si lucru cu degetele folosind lubrifiant plus alte lucruri pasionale si perverse. Dupa 15-30 de minute o lasi pe ea deasupra ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a plictisit sa se prefaca laughing.

| beck2804 a răspuns:

Probabil facea la misto?