| ella2816 a întrebat:

Buna,de ce vaginul meu scoate anumite sunete in timpul actului >>sexual?:":"

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

In genere, vaginele sunt "muzicale": unele mai mult, altele mai putin. Stii principiul de functionare al unei pompe?

| ywar a răspuns:

Pt ca intra aer si normal ca scoate nsite sunete... Dmmm

| Felys a răspuns:

Intra uneori aer si daca iese brusc e firesc sa faca un zgomot specific, e precum o ventuza acolo inauntru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva ok la unele persoane nu e nimic in neregula.tu si iubitul tau va puteti amuza pe seama asta nu-i nimic grav

| ella2816 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc pentru sfaturi, se pare ca mai exista si persoane serioasa pe aiciwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru ella2816):

Nu ai pentru ce...dar nu mi se pare asa de luat la misto poate putin amuzant adica cum am spus tu si iubitul tau va puteti amuza nu trebuie sa iti fie jena e ceva..natural sa spun asa si am citit asta mai demult de pe net si iti dai seama ca vaginul unei fete difera de la una la alta asa si la baieti.
noapte buna happy

| MadaSweet18 a răspuns:

De la aerul care intra si iese.

| cappytempo a răspuns:

E din cauza aerului draga, stai flex...esti ok tongue

| AlinnaAly a răspuns:

Buna. Vaginul tau poate scoate anumite sunete din cauza aerul care patrunde o data cu penetrarea. Sper ca te-am ajutat. :*

| ella2816 explică:

Cand iese aerul afara, am vrut sa zic happy

| love4ever_2822 a răspuns:

Din cauza aerului ce intra si iese de acolo