| victoriasurdu a întrebat:

Salut deci am o intrebare
am facut de 2 ori sex.prima oara fiin virgina si mi-a curs singe
iar a 2 oara spre uimirea mea iar a curs singe
ce isneamna asta ajutati-ma!crying(
a 3 oara tot o sa curga?

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ori ai himen elastic si nu ti s-a rupt complet, ori poti sa ai altceva ca o infectie sau alta afectiune. Cel mai bine e sa consulti un medic daca acest lucru se repeta.happy
>:d

| Cătălina a răspuns:

Buna. Dragutza, tine minte: nicio propozitie nu se incepe cu "deci"!

Revenind la problema ta: Sa stii ca nu este o regula, poate sa curga atat prima data cat si a doua oara, dar si de multe ori dupa aceste date, deoarece himenul tau este foarte elastic si nu s-a rupt complet nici prima, nici a doua oara.

Daca tu crezi sau simti ca asta poate fi afectiune a organismului, consulta cat de repede un specialist!

| iulyan a răspuns:

Depinde daca himenul s-a rupt de tot sau nu. poti sa nu mai fii virgina, dar himenul ala sa ramana agatat mancalar, sau pur si simplu esti mai sensibilahappy

| andreea_1432 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic. dar nu te speria...nu esti singura care a patit asa cevahappy

| OFM a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic sunt baiat dar prietenei melei ia curs sange doar prima oara dar a doua a oara nu ia mai curs.