| victoriasurdu a întrebat:

Salut deci am o intrebare

am facut de 2 ori sex.prima oara fiind virgina si mi-a curs singe

iar a 2 oara spre uimirea mea iar a curs singe

a 3 oara tot o sa curga? crying(((((

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

@claudiu19.Himenul e la intrarea in vagin, nu in colul uterin, asa ca nu e nevoie 's-o bage mai adanc'.
Mai, linisteste-te.La inceput doare, curge sange, dupa un timp e mai bine, asa ca nu te mai agita aiurea.happy

| Pedala a răspuns:

"se rupe ceva" - e o rana si ca orice rana are nevoie de timp ca sa se vindece. rabdare tanara inflacarata.

| Cjay a răspuns:

Himenul nu s-a rupt destul ...cand o baga mai adanc se va rupe de tot si gta durerelaughing

| DevilLife a răspuns:

Este posibil pentru ca primele contacte sexuale sunt dureroase si iti spun si de ce... dureaza un timp pana vaginul tau se dilata si se obisnuieste cu schmbarea asta si sangele curge din cauza ca s-a rupt himenul.

| AnToOniiia a răspuns:

Am mai intalnit o fata care a patit acelasi lucru. Ei i-a curs de primele 3 ori, apoi s-a oprit