| Bubu_3196 a întrebat:

Salut, eu am asa o intrebare, o fata care este virgina a facut prima data actul sau sexual si in timpul acesta nu ia curs singe, ce poate sa fie asta?

Răspuns Câştigător
| bmcriss a răspuns:

Cum sa fie insarcinata daca este virgina? Nu mai dati raspunsuri aiurea... speriati fata. Din cate stiu unele fete cu himen elastic au norocul sa nu le curga sange chiar daca acesta se rupe ...nu stiu mai multe detalii dar pot spune ca stiu sigur chestia asta pentru ca cunosc un caz

3 răspunsuri:
| ♥.Sagemix a răspuns:

Himen elastic, care nu se rupe la primul act sexual, sau nu a fost penetrata indeajuns incat sa i se rupa himenul. happy

| Bubu_3196 explică:

♥. Sagemix, mersi de rasp.

| Anonima_5655 a răspuns:

E insarcinata sad