| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Dupa dezvirginare ciclul intirzie?

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, după deflorare, PRIMA menstruaţie poate întârzia : în general, cam 3-10 zile - dar, foarte RAR, se pot produce întârzieri mai mari...

Toate cele bune.

| mihai69 a răspuns:

Da. Uneori chiar și nouă luni.

| neutrino a răspuns:

Uneori chiar 9 luni.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Mi-a placut asta. "Gegeu".

| Happyjump a răspuns:

Da,9 luni, poti ramane însărcinată de la primul contact

| justsummer a răspuns:

In mod normal nu destul cat sa te ingrijoreze

| Floricikmov a răspuns:

Nu cred, doar daca ramai insarcinata nu iti vine ciclul pe tot parcursul sarcinii.

| xCriis a răspuns:

Toate raspunsurile "da 9 luni." prostii. sunt cazuri in care ciclu vine pana in a 3-a, a 4-a luna de sarcina. cunosc astfel de persoane. Si da, poate intarzia, asta in cazul in care nu e reglat deja happy!

| JanePinkPuf a răspuns:

Da intarzie cam 2 sap
Sper ca te-am ajutat.