| ejymas a întrebat:

Salut, dupa voi de ce o fosta ar intreba :
"ce mai faci cu fetele/ cum mai esti cu fetele"?
Dupa parerea voastra.
Merci.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fosta aia trebuie sa fie o fiinta tare proasta, sau atat de geloasa, ca nu se poate abtine sa nu stie tot ce faci.
raspunde-i:
"nu-i treaba ta!"

| Goete a răspuns:

Pe mine nici nu m-ar interesa de ce intreaba

| Goete a răspuns:

Ai incercat sa ii raspunzi ca in sfarsit ai aflat ce este de fapt sexul adevarat?
Sau ceva de genul

| ejymas explică (pentru Goete):

Suna cam prea cocky, si nu parea genul omorata dupa sex, but who knows, ma vad cu ea weekendul asta cica sa mai vorbim la o cafea laughing

| Goete a răspuns (pentru ejymas):

Inseamna ca ea nu stie inca ce este sexul adevarat

| Saiko10 a răspuns:

2 posibilitati, 1) sa vada daca esti valabil, 2) sa vada daca ai trecut peste ea si acum esti fericit.

| SociopatuI a răspuns:

Ca vrea sa i-o tragi.

| luffypk a răspuns:

Cum a mai zis un utilizator, ori vrea sa vada daca ai trecut peste relatia cu ea, ori vrea sa vada daca esti disponibil deoarece, poate, mai are sentimente pentru tine.

| freesextubelive a răspuns:

Poate e interesata de tine sau poate doar face conversatie...