| NicolasAlx a întrebat:

Salut e adevarat ca fetele se indragostesc de baietii ultra convingatori si care arata foarte impunatori?
daca da mi se pare o prostie, dragostea ajunge la un simplu instict.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fetele sunt programate genetic sa caute un mascul alfa care e inalt,musculos, hotarat etc calitati de vanator si noi suntem programati genetic sa cautam o fata tanara, mica in talie, sanii etc chesti de genu sunt involuntare nu noi alegem ceea ce ne place, fetele spun una dar sunt atrase de altceva ca si noi de astfel, citeste teoria evolutiei umane e foarte buna cartea

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu este adevarat!

| NicolasAlx explică (pentru Violleta2022):

Inseamna ca difera.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie in mód personal imi place acél barbat care e decis si ferm ca numai pe mine ma vrea si pe alta nu si cars e foarte pozitív si ma face sa rád.

| Vegeta07 a răspuns:

Din pacate e adevărat... Si mie mi se pare o prostie
M-ai ales ca eu sunt timid de felul meu
Acum ce sa faci
N-ai ce să faci
Nu o sa imi tau venele ca n-am pe mine