| BomBonela a întrebat:

Salut, e drept ca dupa ce faci pentru prima oara sex iti intirzie menstruatia?

6 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Prima data nu are legatura cu ciclul.Menstruatia intarzie doar daca ai ceva dereglare hormonala sau esti insarcinata.V-ati protejat?:*

| Crisstina a răspuns:

Nu, nu neaparat. intarzierile pot aparea oricand, din cauza unei dereglari hormonale.

| nekokami a răspuns:

NU. menstruatia intarzaie doar in cazul unei dereglari(daca nu ai o menstruatie regulara)sau a unei sarcini.

| Whatthehell66 a răspuns:

Mie din contra mi-a venit mai repedelaughing

| 5SOS a răspuns:

Da cam asa cred pentru ca asa am auzitwinking

| Ioana_8797 a răspuns:

Da, este