| drakazor33 a întrebat:

E vreo problema daca ma trezesc aproape in fiecare dimineata cu ea sculata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Inseamna ca functioneaza la capacitate normala.

| JokerV a răspuns:

Ni se intampla tuturor

| cristi0005 a răspuns:

Este cdeva normal. daca n-ai cum sa o culci bag-o sub apa rece

| mastersinky a răspuns:

Stai m-a linistit ca nu e nimic laughing)))... asa o am si eu dimeata de dimineata.

| Bogdan008 a răspuns:

Nu, nu este!

| monique15 a răspuns:

Chiar deloc, erectia matinala este n lucru cat se poate de firesc. S-a constatat statistic ca intre orele 7:30 si 9:00 dimineata producerea de testosteron este la capacitate maxima ceea ce explica si erectia. happy

| monique15 a răspuns:

Chiar deloc, erectia matinala este un lucru cat se poate de firesc. S-a constatat statistic ca intre orele 7:30 si 9:00 dimineata producerea de testosteron este la capacitate maxima ceea ce explica si erectia. happy