| anonim_4396 a întrebat:

eri mi-am inceput viata sexuala, dar nu mi-a curs singe deloc si nu am simtit dureri mari, e ceva in neregula sau pur si simplu nu s-a rupt himenul din prima data? AJUTATI-MA PLEASE, dau FUNDA si VOT

6 răspunsuri:
| candora a răspuns:

La fiecare fata este diferit. Nu la toate le curge singe si nu ai avut dureri din cauza ca ai avut himenul elasticwinking

| Chrisstine a răspuns:

Unele fete au himenul elastic.adica abia se rupe sau poate sa nu se rupa deloc.

| Alycaaaa a răspuns:

Himenul poate fi diferit de la femeie la femeie inseamna ca himenul ori nu ma rupt deoarece penisul partenerului nu a fost atat de mare si uh ai un himen foarte elastic sau poate ca tu nu ai avut himen adica unele femei se nasc fara aceasta membranawinking

| adryana_6040 a răspuns:

Vreau sa-ti spun ca o data ce ai avut un raport sexual, nu poti fi virgina.Pt ca fiecare din noi (femeile) au diferit himenul,unele il pot avea elastic iar altele nu,iar la alte femei poate sa le curga sange,sau poate sa nu curga, pe altele le poate durea, pe altele nu.

| russyy a răspuns:

Mie nu mia kurs deloc sange.nici prima data niciodata adica nu mi-a curs sange.dar este dupa organism cred eu.nu e nimic grav.:*fundita?love struck

| aida123 a răspuns:

Ceau!happy...nu este nimic neinregula cu tine,stai linistita, himenul tau este elastic si de aceea nu ti-a curs sange si nici nu te-a durut,, poate se va rupe la al 2-lea contact sexual sau poate mai tarziu.asa ca stai linistita nu ai de ce sa iti faci griji... fundita?batting eyelashes