| FyZz a întrebat:

Este o intrebare pentru fete. Va place sa vi se puna mana pe fund,sau alte zone intime de catre iubitul vostru? Poate suna putin ciudat, dar sunt curios.Multumesc.Fara injuraturi, va rog.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca le place da e la momentul potrivit si de persoana potrivita

| FyZz explică (pentru suntserios):

E logic la momentul potrivit. Doar nu buna si pac... laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeYoutube16 a răspuns:

De iubit, logic si lui ii place...dar acum o saptama la scoala mi s-a pus mana de 2 ori pe fund de catre 2 prieteni si nu prea mi-a placut dar na... tie iti place? laughing