| Messi10anonim07 a întrebat:

Salut, eu si iubita mea avem 17 ani, avem 5 luni impreuna. I-am spus ca vreau sa facem sex dar ea mi-a raspuns ca inca nu e pregatita pentru acel normal si daca vreau numai anal. Ce sa fac? Anal?
La mine penisul e gros si ma tem ca o sa o doara si ceva nu se va primi si ma tem ca n-o sa mai vrea pe urma acel normal. Va rog, dati-mi un sfat cum sa procedez? Dau funda(mersi anticipat)

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Buna, ne-buna sau nebuna, nu ar fi prima fata care lasa poarta din spate deschisa dar o tine pe cea din fata inchisa ca na, la poarta din fata se uita lumea sa vada cine intra.

True story: fata de 16 ani, tata preot, o ducea ma-sa preoteasa la control ginecologic in fiecare luna sa vada ca-i e fata virgina (in acceptiunea "clasica"/ingusta ca himenul intact te face virgina). Fata avea kilometri de scarbavnic madular la bord (oral si anal, evident) dar ma-sa o stia de virgina.

Cam pe aici se invart cele de genul: le tin parintii din scurt (controale ginecologice - fata popii de mai sus nu e singura pe care o stiam) sau si-au setat singure mintea pe ideea ca himenul le face virgine iar in rest rupere ca oricum nu se cunoaste.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cu siguranta daca ti-a propus asta a mai facut de multe ori in trecut si e invatata. Asa ca probabil nu va avea nici o problema. Poate chiar a facut cu barbati cu penis mai gros ca al tau.

| Evolution a răspuns:

E scarbos sexul anal din ambele parti.
Gandeste-te putin din punct de vedere biologic ce e acolo si dupa trage tu concluziile.
Este plin internetul de articole de genul si poti cauta si tu pe google.
Eu sincer sa iti spun, are mai multe dezavantaje decat avantaje si nu merita.
Imagineaza-ti doar cate bacterii si... toate alea sunt acolo.
Inainte de sex anal trebuie sa se curete si sa se pregateasca si ogramade de prostii pentru efectiv ce? cica unele simt placere acolo... nu stiu ce placere e aia sa iti intre ceva in cur dar ma rog laughing)
Indiferent oricine orice mi-ar spune, e absolut scarbos.
Sunt multi care practica s-a.m.d dar totusi frate... traim in secolul 21. Internetul e plin de fantezii si idei bune + sa nu uitam de sexul oral in sine care poate sa satisfaca dar ma rog... traim in secolul 21, mai raman gaurile de la nas si urechi. laughing

| adazuzu a răspuns (pentru Evolution):

Dacă știi cum sa-l faci, sexul anal este chiar plăcut!
Ca exemplu, zic! Nu că aș practica?

| Evolution a răspuns (pentru adazuzu):

Nu stiu ce e asa placut dar ma rog... prea multa bataie de cap si mult mai placut este cel normal sau chiar oralul happy
Fiecare cu parerile lui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce fata zice treburi din astea?

| corbulalbrosu a răspuns:

SEXUL ANAL nu se practica chiar asa de simplu cum isi inchipuie foarte multi care presupun ca este suficient sa accepti si sa zici ''hai s-o face'' pur si simplu mai in joaca, cum cred/considera majoritatea celor neavizati, fiindca de fapt necesita o anumita pregatire preliminara foarte minutioasa, care de multe ori este destul de greu de realizat. Din acest motiv NU este recomandat sa se intretina asa "pe fuga" fiindca s-ar putea ca rezultatul sa fie dezastruos. Trebuie sa recunoastem vrem nu vrem, ca anusul NU reprezinta acea zona a corpului pe care femeia sa accepte sa o exploreze cu ''placere'' chiar si de catre iubit, mai ales dupa ce fac eforturi sa fie frumoase, ingrijite si sa emane mereu un miros cat mai placut. Un sex anal nereusit, poate sa-i distruga foarte usor aceasta imagine! Din acest motiv se face dus anal (clisma) pentru a goli colonul de fecale cu scopul de a igieniza si a crea locul gol necesar in care sa patrunda penisul pentru a evita situatia neplacuta de manjire a penisului cu fecale.De asemenea este nevoie sa folosesti lubrefianti de calitate deoarece anusul si colonul nu produc secretii lubrefiante cum sunt cele produse de vagin. Fara lubrefiere sexul va fi intotdeauna foarte dureros mai ales in cazul in care partenerul are un penis gros si nu foloseste prezervativul. Fara o buna lubrefiere, in urma unei penetrari mai in "forta" se produc/apar fisuri anale, foarte dureroase, care se pot infecta foarte usor si se vindeca foarte greu. Din acest motiv, practicarea sexului anal necesita foarte mult discernamant. Presupunerea privind posibilitatea de a ajunge sperma pana in zona vulvei si de acolo sa poata sa si patrunda in vagin, si astfel sa ia nastere o sarcina, reprezinta o utopie, imposibila. laughing Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns:

LOL, nu e pregatita sa o ia la normal dar o vrea in c*r?
Hai ca asta-i buna laughing))

| Andersen2k18 a răspuns (pentru flixbuster):

Himenul ala se poate reface prin operatie stai linistit ca să para ca inca mai sunt virgine.

| flixbuster a răspuns (pentru alina2k18):

Buna, ne-buna sau nebuna, nu ar fi prima fata care lasa poarta din spate deschisa dar o tine pe cea din fata inchisa ca na, la poarta din fata se uita lumea sa vada cine intra.

True story: fata de 16 ani, tata preot, o ducea ma-sa preoteasa la control ginecologic in fiecare luna sa vada ca-i e fata virgina (in acceptiunea "clasica"/ingusta ca himenul intact te face virgina). Fata avea kilometri de scarbavnic madular la bord (oral si anal, evident) dar ma-sa o stia de virgina.

Cam pe aici se invart cele de genul: le tin parintii din scurt (controale ginecologice - fata popii de mai sus nu e singura pe care o stiam) sau si-au setat singure mintea pe ideea ca himenul le face virgine iar in rest rupere ca oricum nu se cunoaste.

| anamaria82726 a răspuns:

Ce fata ar face asta? Zic...mai bine o astept pentru normal. Cine mai face anal...