| Jack99 a întrebat:

Femeile simt cand un barbat are mai mult testosteron si sunt mai atrase de acestia?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,la ovulatie femeile simt asta,in mod involuntar,iar barbati si ei simt cand femeile sunt la ovulatie, se elibereaza niste secreti vaginale care involuntar le simtim iar noi barbati tot la fel niste secreti la subrat, testicule, feromoni care nu pot fi reprodusi afrtificiali si daca ar fi degeaba ca conteaza si cum arati, daca fata vede ca esti urat nu se apropie de tine

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ii impresia ca hormonul barbatesc denumit testosteron are un miros cum as fi cel impregnat de fumul de tigara sau cel imprimat de un parfum, trebuie sa stii/sa afli ca te inseli intr-un mod mai mult decat...amarnic. rolling on the floor

| MihaiNicu23 a răspuns:

Destul de rar simt asta femeile.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Testosteron=cashul din portofel?