| AlexBananas a întrebat:

femeile sunt atrase mai mult de un penis circumscris?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Circumcis nu circumscris. De obicei femeile sunt atrase de cei care le pot satisface sexual. Indiferent daca e circumcis sau nu.

| Donsavas a răspuns:

Nu neaparat

| jj7700 a răspuns:

Circumcis. Prietena mea prefere circumcis, fapt care a contribuit partial la decizia da a-mi face operatia acum cativa ani.

| JicaContra a răspuns (pentru jj7700):

Daca prietenei tale i-ar place un barbat fara testicule, ti le-ai taia?
dar daca ar vrea sa ai numai unul?

dupa cum vezi, spre deosebire de tine, EU AM MINIMUM DE BUN SIMT sa iti spun de ce ti-am dat nefolositor la un raspuns, si nu arunc cu nefolositor gratuit si la un raspuns... CORECT

CHIAR nu vad de ce "fiecare cu fetish-ul lui" e nefolsitor... AMARATULE!

| jj7700 a răspuns (pentru JicaContra):

Ce treaba are castrarea cu taiarea preputului? Du-te si te cauta la cap, vii si abuzezi asa doar ca nu ai ce face cu viata ta. Omul a intrebat ce prerera femeile si i-am dat exemplu pe prietena mea care prefera circumcis. Peste o treime din barbati la nivel mondial sunt circumcisi, asa ca nu e ceva nemaipomenit.

| JicaContra a răspuns (pentru jj7700):

Wow, slaba miscarea la tine intre urechi, nu intelegi idei simple, cum ar fi ca te-ai dus la cutit ca asa a vrut prietena ta, si nici ca daca maine vrea sa te castrezi o vei face?
esti dus mama!

| jj7700 a răspuns (pentru JicaContra):

M-am dus la cutit pentru ca aveam si ceva probleme cu ata (frenul) care necesitau operarea lui. Doar ca faptul ca prietena prefera asa m-a incurajat sa ma tratez mai repede. Singura concluzie pe care o trag e ca tu nu faci diferenta intre circumcizie, care aduce si ceva beneficii medicale fara sa impacteze negativ viata sexuala, si castrare, care nu aduce niciun beneficiu si distruge complet viata sexuala. Bag de seama ca si sa iti tai mana sau nasul e acelasi lucru in opinia ta.

| JicaContra a răspuns (pentru jj7700):

Lal, dude, data viitoare incepi cu asta: ca ai avut si alte probleme
nu o dai la sfarsit pentru ca a ras de tine cineva ca esti sub papuc si te ia in balon cu "ce ti-ai mai taia daca vrea ea?"