| rapidistzu a întrebat:

Salut,fetelor,ce ati alege, un baiat dragut dar mai prost sau unu mai uratel si cu capu pe umeri? >: big grin

Răspuns Câştigător
| hellaw a răspuns:

laughing)) daca iti place, iti place si gata asa cum e el.

21 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Sa fie un echilibru intre cele 2, nici urat nici frumos, dar cu capul pe umeri cat de cat.

| RAY a răspuns:

Una spunem alta facem, desigur ca fetele ar alege unu mai frumos

| rapidistzu explică (pentru RAY):

Da dar nu toate ar face acelasi lucru happy

| RAY a răspuns (pentru rapidistzu):

Vei vedea ca toate vor asta in viitor

| fuzzer a răspuns:

Unul inteligent, care sa ma satisfaca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai bine unul mai uratel si cu capul pe umeri.
Te pup!

| rapidistzu explică (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate dar na...nu toate's la felwinking :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si iubitul meu nu e fat frumos sau cel putinn nu-l vedeam asa dar apoi a inceut sa-mi placa si parca s-a transformat el pur si simplu in fat-frumos sau cel putin nu stiu nici eu cum e dar stiu ca nu e un nesimtit si de asta mi-a placut acum poate devenii si model...laughing sau poate sunt eu prea pretentioasa oricum intelegerea conteaza cel mai mult daca e intelegere le ai pe toate

| Xenya a răspuns:

Uratel si cu capul pe umeri.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Adevarata intrebare este : cel cu bani sau cu **** mare, cam toate au raspuns cel cu bani.

| marinaa9 a răspuns:

Mai uratel si cu capul pe umeri, un baiat care nu are nimic in cap nici nu ai ce sa vorbesti cu el! deci prima varianta e cea mai buna

Răspuns utilizator avertizat
| 7639781254 a răspuns:

Unul dragut si cu capul pe umeri... big grin

| rapidistzu explică (pentru 7639781254):

Ehh,cam multe vrei phbbbbt :*

| 7639781254 a răspuns (pentru rapidistzu):

laughing:*

| rapidistzu explică (pentru 7639781254):

kiss big grin

| lauraroxi a răspuns:

Unul uratel cu capul pe umeri!

| queenofsaigon a răspuns:

Nu văd cum aş putea considera persoana iubită urâtă. Să zicem a doua variantă totuşi, ar compensa în timp.

| GeorgyiIone a răspuns:

Eu as prefera un baiat nu asa frumos, dar cu capul pe umeri. Degeaba ai langa tine pe Fat-Frumos si sa vorbeasca:" eu merge acasa" sau "ce-mi place glumele mele"

| Anonimzzz a răspuns:

Un baiat mai uratel dar cu capul pe umerihappy