| CostyCR7 a întrebat:

Salut,imi este rusine sa vorbesc si sa stau langa o fata cand e langa mine si sa o pup sa o iau un brate, sunt foarte timid, imi puteti da niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Randomuser2000 a răspuns:

Incearca sa iti gasesti o fata mai adventuroasa cu care sa stai mereu si sa te traga ea la distractie si incet incet sa cladesti sentimente pentru ea si sa poti sa stai natural cu ea, ca tu ai anxietate, ai putea sa iei niste pastile de anxietate daca vrei sa rezolvi mai repede, ma rog, succes!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca deocamdata inca nu ai ajuns la o suficienta maturitate emotionala si sentimentala. Probabil ca va trebui sa mai astepti putin pana te vei maturiza. Succes in viata!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca sa gasesti o fata mai dezghetata care e mai versata asa.