| alex199219 a întrebat:

Am 23 ani si imi este rusine sa vorbesc cu vreo fata deoarece nu am un testicul si am penisul nu prea mare.Sunt un pic cam timid.

Ce sfaturi imi puteti da ca sa trec peste.

11 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ai niste complexe care nici macar nu conteaza...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La varsta ta penisul tau trebuie sa fie 46 cm, lungimea pensiului= dublul varstei

| T0T a răspuns:

De parcă dacă vorbești cu o fată trebuie neapărat să îi arăți ce ai în pantaloni. Vorbește fără frică căci dacă o fată te va plăcea cu adevărat va trece peste aceste lucruri.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa timiditatea la o parte si gaseste-ti o prietena care sa te iubeasca si tu sa o iubesti cu adevarat.

| Fatamuntilor a răspuns:

Cum am raspuns si anterior NU lungimea penisului conteza!
Te asigur ca fata normala la cap nu va umbla cu liniarul in poseta sa-ti masoare tie penisul.
Te va iubi pe tine, iar cand veti ajunge sa faceti dragoste, acest lucru va conta cel mai putin...
Ai mai multa incredere in tine, nu te mai gandi la asta! Apoi nu-i musai sa ai relatii sexuale de la primele intalniri.Cunoaste fata vezi ce fel de persoana este si apoi treceti la fapte!

| sofisis a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Vezi ca in afara de liniar acum exista Pulometru, e mai la moda :))) :
http://www.ideaplaza.ro/cadouri-haioase/pulometru.html

| Fatamuntilor a răspuns (pentru sofisis):

Foarte tare asta...rolling on the floor Uita ca s-a gasit solutia pentru cei care isi masoara frecvent penisurile... si este facuta de un roman laughing

| sofisis a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Si pentru 15 lei eu zic ca e o investitie buna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce pot sa-ti zic e ca nu rezolvi nimic cu rusinea...asa ca arunc-o la gunoi si treci la fapte happy stiu ca nu-i usor dar azi un pas, maine un pas si uite asa scapi de timiditate.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu te gandi acolo.Cand vorbesti cu o fata uiti de partea de jos.Esti doar tu cu ea,doua persoane care se complimenteaza, fac glume si se ating.O bagi in pat, o regulezi cum stii tu. Daca i-a placut bine, daca nu, tu esti implinit.Alta.

| Rapperităă a răspuns:

Cine o sa te placa cu adevarat o sa treaca peste. Nu conteaza cat il ai, conteaza cum il folosesti. big grin (parerea mea). Iar tu nu mai fi timid happy, daca nu iti place cum reactioneaza tipa, las-o, inseamna ca nu te merita. happy