| FerrariFan a întrebat:

Imi place foarte mult de o fata. Inainte am fost impreuna dar acum ea e cu altul...nu stiu ce sa fac sa o impresionez. Ea se uita la mine cam toata ora si eu la ea. Dar ea e inca cu el. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| OchiiCaprui a răspuns:

Pai asi zice ca te place...
Poarta-te frumos cu ea, iai apararea...Aratai ca o placi
Problema asta am avut-o si eu dar am rezolvat-o! Bft

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca spui ca inainte ai fost cu ea, ceea ce eu nu cred, inseamna ca nu ai fost capabil sa pastrezi aceasta relatie. Trebuia sa o impresionezi atunci, nu acum cand ea are prieten.

| WildDream a răspuns (pentru neutrino):

De acord cu tine. Da asa sunt astia, cand e cu ea "mda inca una", da daca ea e pe urma cu altu gata "da vai ce interesanta e", "da vai ce o iubesc".

| Cristiann25 a răspuns:

Nu mai continui cu sfaturile pentru ca nu are rost daca are prieten.NU te BAGA! Nici tie nu ti-ar placea sa se bage cineva in relatia ta.Succes si cauta alta fata sau asteapta pana cei doi se despart, salut!

| sayWhaaat a răspuns:

Nu faci nimic, tie ti-ar conveni sa iti 'fure' careva prietena? Adica nu stiu, eu l-as omora pe ala care macar ar incerca...

| xCrazyGirl a răspuns:

Te place.