| anonim_4396 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie niste inlocuitori se lubrifianti pentru masturbare?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Ai putea investi intr-un lubrifiant. Nu costa o avere, e facut de niste oameni cu cap, special pentru zona organelor sexuale. Daca te apuci sa folosesti alte minunatii, o poti pati! De exemplu, te poti arde de la o banala crema de fata/maini, deoarece zona genitala este foarte sensibila.

6 răspunsuri:
| seawolf a răspuns:

Flegma

| LauraSpataru a răspuns:

Te duci la hipermarket (sau o farmacie cu autoservire) si il pui firesc in cos si il lasi acolo, printre celelalte cumparaturi. Nu o sa observe nici naiba!

| LauraSpataru a răspuns:

Incearca Durex. Bafta si mana usoarawinking

| andreeeeeeeeea a răspuns:

Ulei de bebelusi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai na si de unde sa cumpar un lubrifiant? ca mie cam rusine sa ma duc sa cer laughing)))

| oxaz a răspuns:

Ulei?