| 4l3xXx a întrebat:

In urma cu 2 saptamani m-am intalnit cu prietena mea si am stat impreuna 3 zile. In acest timp am incercat de cateva ori sa facem sex insa nu am reusit deoarece ea era virgina si spunea ca o doare foarte tare(am purrat prezervativ de fiecare data). Acum intrebarea mea este: exista vreo posibilitate ca ea sa ramana gravida? adica in mod normal menstruatia trebuie sa i vina in urmatoarele 5-7 zile insa nu mai am rabdare. Ma ingrijorez din cauza faptului ca am citit pe net si am vazut ca somnolenta este unul din primele simptome si ea a inceput sa doarma ceva mai mult ca inainte. va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| DoriKat a răspuns:

Nu este nici măcar o șansă ca ea să fie însărciantă dacă nu ați avut contact sexual neprotejat. Mai ales dacă nu ai ejaculat. stai liniștit!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Posibilitate de sarcina 0 (zero). Probabilitate de sarcina 0 (zero). O fi si ea obosita de la efortul psihic depus si daca se combina si cu astenia de primavara, gata in mod garantat apare somnolenta. Dupa inchipuirea ta, cam din ce si in ce mod s-ar fi putut produce o sarcina, asa doar pur si simplu din neant? Poti fi foarte linistit ca totul decurge in mod normal dar asa din cand in cand n-ar strica sa te informezi din surse demne de incredere, cat mai precis dar mai ales corect care este mecanismul prin care se poate naste o sarcina. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Dacac nu ati reusit sa faceti sex, nu poate ramane gravida.