| MotoiAlexandru a întrebat:

Salut,inainte sa incep, stiu ca veti spune "Sa las iubirea la varsta mea, si sa-mi vad de copilarie"!

Ma numesc Alexandru si am 12 ani, i-am facut acum 3 zile! In scoala am placut multe fete, dar apoi am zis sa las chestia asta, dar acum imi place de o fata care o cheama Denisa, imi place corpul ei, doar ca mie imi plac si calitatile pe care le are si umorul ei! I-am spus unui coleg sa-i spuna ca o plac.Si raspunsul ei era "Nu te plac!" (Si mi-am dat seama ca eu trebuia sa-i spun).Ea nu ma place, eu tot o plac sau o iubesc, dar nu cred ca am multe cunostinte despre iubire.Si m-am gandit sa uit de ea.O sa fie rau mie! Spuneti ceva despre cum sa uit de ea!

Răspuns Câştigător
| LupuMia a răspuns:

De iubit nu o iubesti, esti foarte indragostit pana peste cap chiar. Pune ti prima data ordine in ganduri la modul "ma uite Denisa nu ma place, eu de ce sa sufar dupa da?" Plus ca o sa te indragostesti de acum incolo dee foarte multe fete si o sa uiti de ea peste ca-ti va ani daca o s o vezi n o s o recunosti. Esti mititel inca, iesi cu prietenii, joaca te pe calculator, uita te la filme, iesi la film chiar cu prietenii. Dar cel mai important nu sta singur pentru ca atunci te gandesti la ea, daca esti mereu cu cineva te iei cu vorba si uiti. Succes.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara la batut mingea si sigur vei uita de ea.

| LPCTSTR a răspuns:

Joacă ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa suferi dupa o fata care cu care nici macar nu ai fost impreuna, joaca-te ceva, iesi cu prietenii pe afara si uiti de problema ta