| Gabiiiiiii a întrebat:

Incep prin a spune ca am 18 ani ai m-am indragostit nebuneste de o fata pe care n-am vazut-o in viata reala deloc, doar in pozele de pe fb. Suna ciudat, stiu.
Pot sa marturisesc ca in 18 ani de viata nu m-am indragostit ca acum, n-am avut nici o prietena ptr ca nu mi-a placut de niciuna, sau erau frumoase dar aveau probleme cu comportamentul. N-am mai vazut fata mai frumoasa ca ea.
Ok, prietena ei cea mai buna e iubita unui coleg din clasa cu care ma inteleg foarte bine, am mai vorbit cu ea cand eram cu acest prieten si se mai intalneau prin pauze. E foarte de treaba si cred ca m-ar putea ajuta sa o cunosc, sa aflu mai multe despre ea.
Ea e singura, eu sunt din oras iar ea dintr-un sat apropiat.
Ce credeti ca ar trebui sa fac? Ea nici nu cred ca stie de existenta mea...
Mi-e frica ca daca n-o sa ma placa si o sa fiu dezamagit chiar de prima fata care o iubesc cu adevarat, mi-e frica ca daca nu ne vom putea vedea asa des fiind de la sat. Ea e dimineata iar eu dupa-amiaza, deci cu greu m-as putea vedea cu ea.
As putea vorbi cu acea prietena comuna cumva sa ne faca cunostinta, dar parca mai bine ar fi sa o vad macar asa din trecere si sa-i dau de inteleg cat de putin ca o plac.
Voi ce ati face?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Invit-o la rev si faceti sex, sfat: daca vrei sa agati o fata nu fi pampalau, fetele vor badboys

| Wihox a răspuns:

Daca zici ca prietena lui e de treaba vorbeste cu ea si intreaba-o despre colega ei si despre situatia ei amoroasa (daca are vreun prieten sau ii place de vreun tip). Daca ii zici asta tipa va vorbi cu prietena ei si ii va spune exact cine si ce a intrebat-o. Peste o zi doua intreaba-o din nou, doar ca mai confidential daca ai vreo sansa cu tipa de care iti place si ea iti va raspunde in functie de ce au vorbit ele doua. Are logica?

| RAY a răspuns:

Gabiii eu te cred ca nu e atractia si e iubire cu adevarat,desi pare greu de crezut cei care nu au trecut prin asta nu cred dar eu te cred, sa stii ca e important sa crezi ca totul e posibil si sa faci orice ce e posibil ca sa comunici cu ea, daca deja te dai baut vei pierde mereu sa stii, asa ca multa bafta, daca nu e sa fie asta e, iubirea e frumoasa pacat cand iubesti doar tu, un an nou fericit

Răspuns utilizator avertizat
| Gabiiiiiii explică:

@VacaGordaVirgen: viata nu se rezuma doar la sex, eu nu pentru asta o vreau. Fata asta e foarte sensibila si delicata, poti agata o fata daca esti domn, nu badboy. Tu cred ca esti vreo psihopata care din ciocan n-a iesit. La toate intrebarile dai numai raspunsuri stupide.

| Marya_Marya_1995_Avr0 a răspuns:

Pai ai putea sa vorbesti cu prietena aia comuna si sa va faca cunostinata si sa mai puna o vorba buna pentru tine si te poti baga de asemenea in seama cu ea pe facebook dar cum o cheama totusi pe facebook asta daca vrei desigur