| LolyKissYou a întrebat:

Intrebare adresata baietilorwinking Ce fel de fata va atrage privirile? >: Si fetelor...va asteept sa comentati happy

Răspuns Câştigător
| DaRyuSN a răspuns:

Sincera, sociabila, draguta si cel mai important sa fie doar a mea.

10 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Goala

| Azµre a răspuns:

Depinde la ce te referi. Sunt fete care ma atrag doar din vorbe din miscari, felul in care gandesc etc, etc. Fete frumoase, care au un corp frumos, cum spune si valy craci, cur, tate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele timide si frumoase

| BLeur a răspuns:

Sincer.o fată să ştie de glumă..frumoasă, drăguţă..cur, tâţe, craci. Care să ştie să iubească.thinking care să nu facă fente azi mă iubeşte mâine : m-am săturat, mă despart de tine. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Fartie a răspuns:

Pt. sex craci, cur si tate laughing (sunt sincer), pentru relatie corp si caracter :X funda?

| LolyKissYou explică:

Ink nu am dat funda...Haideti! nu fiti timizi big grin spuneti ce credeti.

| Sa99 a răspuns:

Numai la partile corpului va intereseaza mai baieti.laughing si mai ziceti ca fetele sunt salbatice

| AlexandraEvermore a răspuns:

@ateunegativ2tm omule esti nbun. hahahhaha imi place happy

| adrian2k a răspuns:

Frumoasa, nemachiata forte. si frumoasa la corp! happy