| Andrtei2211 a întrebat:

Ma numesc Andrei, am 14 ani si imi place de o fata. cred. Am fost ieri la patinoar si la film. La patinoar nu stia sa mearga asa ca ne am tinut de mana pentru a i arata. La film, si asezat capul pe umarul meu, si eu pe al ei dupa. Cand am fost pe cale de iesire din tren, ea m-a tinut in brate. Faza este ca ea are un iubit, si sta in Anglia. il iubeste, cred. In tren a vorbit cu el. Nu stiu ce inseamna asta. Ma place? Mergand spre mall, in spatele nostri erau niste prieteni(mergeau cu noi), noi am mers mai repede si au zis,, i-a uitei ma pe astia mici, isi fac relatie, sau ceva gen", dar nu mai stiu ce a zis. Pana acum nu mi-a dat niciun mesaj pe mess.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Conform bunelor maniere, este datoria baietilor sa fie primii in privinta tentativelor de a aborda potentialele prietene, iubite. big grin

| Plato a răspuns:

De o carte de gramatica nu iti place? Mai vezi de scolica, lasa prostiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fugi si fa o laba cu o carte de gramatica in mana stanga. Sau invers, daca esti stangaci.

Răspuns utilizator avertizat
| Isabell27 a răspuns:

Baiete, fi mai matur si ai grija. Gandeste-te ca poate te vede ca pe un amic. Pe la 16 ani pe acolo iubiti etc, mai bine prieteni acum.
Poate e o fire mai sensibila, iubitoare si afectuasa iar de acea e draguta cu tine.
Iti spun ca daca vrei ceva cu ea si incepi sa simti ceva, cheia este sa fiti prieteni buni acum. Asa cresteti amandoi impreuna si pe urma vedeti ce va fi.
Da dovada de educatie buna si fi putintel mai distant daca stii ca are pe cineva dar nu fi nici distant cu ea. De ce spun asta? Pai daca tu ai avea o relatie cu o fata, cum te-ai simti si ti-ar placea sa fie cu altcineva?
Eeh, nu e tocmai iubire. Iti place compania ei si va intelegeti, atata tot, ramaneti asa.
Te pup.