| Eueu111 a întrebat:

masturbarea excesiva duce sau nu la ejaculare precoce...si cat timp trebuie sa te masturbezi excesiv ca sa ai o ejaculare precoce?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Masturbarea excesiva duce la ejaculare precoce sau/si la alte tulburari de potenta. E suficient sa faci exces cateva saptamani/luni ca sa ai probleme.

| Marius2011 a răspuns:

Ejacularea precoce este o boala si se intampla celor ce isi incep viata sexuala recent pai ca sa ai ejaculare precoce trebuie sa o faci cam de 8 ori pe zi. desi apar dureri de cap oboseala,+ ca nu tise mai scoala gogu decat foarte greu pentru ca iti pierzi energia sexuala :X DAR E POSIBIL SA AJUNGI LA EJACULARE PRECOCE DE LA MASTURBARE EXAGERATA

| Dany82 a răspuns:

Pai cam pana nu mai poti dupa aia va iesiwinking