| Tukann a întrebat:

O intrebare daca penisul e foarte bine dezvoltat si e de grosime medie e normal ca in erectie sa fie putin mai moale si nu sa simti erectia asa (ciont) cum se spune popular?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea prea mare a penisului si o grosime peste medie de regula afecteaza,, calitatea'' erectiei fiindca de obicei este afectata intarirea/taria care nu poate deveni,, ciont'' (os) din cauza cantitatii insuficiente de sange pompat si a presiunii mai mici a acesteia. Acest neajuns se poate contracara partial, prin consumarea a 2-3 pahare de vin rosu. Sanatate.

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

E normal.