| Tukann a întrebat:

O intrebare daca penisul e foarte bine dezvoltat si e de grosime medie e normal ca in erectie sa fie putin mai moale si nu sa simti erectia asa (ciont) cum se spune popular? sau sa se scoale mai greu uneori

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect si obiectiv este DA. In asemenea situatii un ajutor real iti poate oferi,, Lacrima lui Ovidiu", consumat inaintea partidei de sex, insa intr-o cantitate....moderata. Succes!

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daa. dar daca contextul e propice si pune mana fata acolo si te mangaie, sa vezi numai cum se face tare, si poate si termini in 3 secunde!