| euCarol a întrebat:

Prietena mea a "auzit" din mai multe surse, ca sperma este benefica pentru tenul facial, ea vrea sa incerce, dar eu nu prea sunt de acord (sunt de acord cu sexul oral, dar nu si cu ejaculari orale sau faciale), ea fiind foarte frumoasa, si cu un ten de invidiat ( si nu sunt singurul care spune asta ), are 17 ani, dar vrea sa fie miss perfectiune. Intrebarea mea este: Este sau nu sperma benefica tenului facial?

27 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Cand o sa cresti, o sa intelegi mai multe

| DNSK a răspuns:

Cica da, e. oricum, eu zic sa-i dai ce vrea!

Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Am 25 de ani, prietenas. cu asta cred ca am spus tot

Răspuns utilizator avertizat
| DNSK a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Pai cred ca da, bine zici. te las in lumea ta! bafta

Răspuns utilizator avertizat
| sofisis a răspuns:

Nu, nu ajuta la ten.
Dar nu vad de ce asta v-ar impiedica sa faceti sex oral cu ejaculare faciala. Asa, de fun.

| Mussette a răspuns:

Spune-i ca albeste dintii, te hraneste, intinereste. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Mai ales in zile de post. laughing

| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Sperma
Din totdeauna, unii au utilizat-o si in alte scopuri. :))

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Nu poti fi sigur.
Cand va auzi popa ca e asa benefica, poate ii face si el coanei preotese un tratament facial sau chiar mai mult. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Vrea sa scoata o noua gama de produse de infrumusetare.
Nu doar cu extract de melci, cum arata la teleshopping. rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Nu eu. Vad ca el se gandeste la iubita lui.
La borcan rolling on the floor
Parca vad ca vor sterge intrebarea si ramane baiatul fara raspuns. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Mussette a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Pe alocuri. N-am avut asa timp sa citesc tot. sad
Imi fac timp zilele viitoare. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Blamely a răspuns:

Da, sperma e benefică tenului oricât de ciudat ar părea.

| Iamnotme a răspuns:

Din câte am auzit, da, este benefică.
Dacă ea ţi-a cerut asta, fă-o.

| CheshireDeadCat a răspuns:

Da, este. Şi pentru dinţi. Şi mie-mi pare urât să facă fata sex oral şi apoi să nu ejaculezi în gură şi să înghită sperma, sau măcar pe ea. Când accepţi un bărbat îl accepţi cu tot ce are el.
E ok să îi ejaculezi pe faţă, şi imaginea e a dracului de excitantă, principalul e că preferabil să nu-i dai în ochi, că apoi vor fi vreo 2 ore cam roşii.
Pace!