| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca sexul oral duce la intinerirea tenului... este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea fi adevarat intr'o oarecare masura pentru ca din punct de vedere al efortului este asemanator cu sarutul.
Din cate stiu eu ajuta la ten, intarzie formarea ridurilor.

10 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Da întinerești văzînd cu ochii, și făcînd asta foarte foarte des, de 30 de ori pe zi.Bă va prostit foamea, sau ce aveți? Ce întrebări puneți.

| KaterinaPetrova a răspuns:

laughing)) sa o pun si pe mamaia sa incerce

| Allex7 a răspuns:

Devii vesnic tanar? laughing fain fetelor repede pe tinerete

| paynehunter a răspuns:

Ajuta foarte mult la muschii fetei

| Rapture a răspuns:

Deci din asta` a intinerit vecina de la 2 atat de brusc. thinking

| lutza a răspuns:

Cine te-a amagit? prietenul tau?laughing

| asz a răspuns (pentru lutza):

Nu doar intrebam nas face asa ceva e scarbos

| SweetestPoison a răspuns:

Haha.foarte tare. atunci am gasit fantana tineretii

| CurcaRobert a răspuns:

Da recomand

| aftermath a răspuns:

Da ie adevarat... treci la aparat sa vezi cat de repede vei vedea rezultatele.