| oana44444 a întrebat:

acum 6 luni am cunoscut un baiat, atunci imi spunea ca ii place de mn si daca vreau sa fiu impreuna cu el, eu tot ii spuneam ca problema este ca el e cam gagicar. si spunea ca poate sa le dea la o parte pe toate pt mn. am vb cam o saptamana nu am avut ocazia sa ne intalnim, iar apoi mi-a zis ca este o problema eu sunt cam mica.si el vrea relatii intime dar nu are pretentia sa imi ceara. Iar apoi m-a intrebat pot eu sa ii ofer asta. bineinteles ca eu l-am refuzat chiar daca il iubeam ft. Mult. mi-am dat seama ca vrea doar o aventura si am decis sa ramanem prieteni......am mai vorbit asa cateodata. iar luna trecuta m-a cautat si mi-a zis daca vreau sa fiu dinou cu el pt. Ca doar eu ii sunt draga si nu l-am dezamagit, vazand din comportamentul lui ca nu mai este interesat doar de sex am acceptat. imi spunea ca. tine enorm de mult la mine si ca ma iubeste... am tot vb cateva zile. Era miercuri el nu mi-a trimis un sms nimic eu nu am trimis. joi i-am scris ce faci. si mi-a raspuns ca nu este el este un var dea lui. A zis ca este plecat la Cluj si ca si-a uitat telefonul la el si ca el a intrat si pe fb lui si a postat niste poze si a vb cu prietenii. eu am zis ok cu toate ca mi-am dat seama ca ceva nu este in regula si poate este o minciuna... am mai asteptat cateva zile iar el nimic, i-am scris pe fb. Nu mi-a raspuns. Si l-am intrebat pe pr. Lui daca este acasa sau este tot in cluj. El a inceput sa rada si a spus in ce cluj si ca nu stie ca nu a vb cu el de 3 zile. at. M-am simtit ft. Prost... apoi mi-am dat seama ca este acasa deoarece era pe fb. Si a inceput dinou sa vb cu tot felul de fete si deastea. de atunci nu am mai vb. ce sfaturi imi dati? Daca o sa imi scrie dinou sa ii mai dau o sansa? Merita? la cat si-a batut joc de mine? :-( Multumesc.

2 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nu,nu cred că are rost.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ce te-a determinat sa crezi ca s-a "cumintit" si nu are in continuare firea inascuta de "gagicar" asa cum ai scris in intrebareata "... vazand din comportamentul lui ca nu mai este interesat doar de sex am acceptat. imi spunea ca. tine enorm de mult la mine si ca ma iubeste... am tot vb cateva zile." Daca n-ai stiut iti amuntesc eu proverbul comform caruia "ce naste din pisica, tot soarece mananca". Nu cred sa fi avut/simtit vreodata sentmente fata de tine, totul s-a redus la unica lui dorinta de a te "trage-n teapa" si nimic mai mult de atat. Oricate sanse i-ai oferi finalul va fi invariabil acelasi... sa ti-o traga deoarece din comportamentul lui reiese acest trist adevar. Sanatate!